مجموعه بازار سویا ایران (سویا بهسوی) شما را به خرید بهترین انواع سویا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دانه سویا مخصوص جوانه سویا

دانه سویا مخصوص جوانه سویا چیست؟ مراکز فروش دانه سویا مخصوص درست کردن جوانه سویا کدامند؟ آیا میتوان از هر لوبیای سویایی جوانه سویا بدست آورد؟
جوانه سویا
همانطور که میدانید جوانه ها جزء مواد غذایی هستند که تاکید فراوانی برای استفاده آنها توسط انسان میشود. لازم به ذکر است جوانه های غلات و حبوبات را به راحتی میتوان در منزل درست کرد.
یکی از جوانه هایی که دارای خواص بسیار زیادی میباشد و گنجاندن آن در رژیم غذایی توسط بسیاری از پزشکان توصیه میشود، جوانه سویا است. درست کردن جوانه سویا نیز مانند دیگر جوانه ها کار سختی نیست.
ذکر این نکته ضروری است که برای تولید جوانه سویا احتیاج به دانه سویا مخصوص جوانه سویا دارید. دانه های مختلفی از سویا وجود دارند که میتوان آن را از روشهای مختلفی خریداری نمود. لوبیای سویایی که برای جوانه سویا استفاده میشود باید تازه باشد و دارای قوه نامیه باشد تا بتوان از آن جوانه سویا را بدست آورد.
همچنین این نمونه از لوبیای سویا نبایستی توسط دستگاه خشک کن خشک شده باشد. پس دانه سویا مخصوص جوانه سویا دانه ای است که بصورت طبیعی خشک شده است و قوه نامیه دارد.
فروش دانه سویا مخصوص جوانه سویا
حتما از جوانه سویا در غذای خود استفاده کنید. برای این منظور میتوانید با ما در تماس باشید. همچنین میتوانید انواع دانه سویا را از طریق این مرکز فروش برای مصارف مختلف خریداری نمایید.

خانم یزدانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت سویا بهسوی

راه های ارتباطی:

فروش داخلی : 09120269597

بازرگانی و صادرات : 09124984125

شماره ثابت : 02147626785

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@proteinsoya.com

مجموعه بازار سویا ایران (سویا بهسوی) شما را به خرید بهترین انواع سویا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید