مشاوره و سفارش

آرد سویا

یکی از محصولات سویا که در صنعت تولید مواد غذایی مثل کارخانه های تولید سوسیس و کالباس و همچنین کارخانه های تولید بیسکوییت و نان های حجیم و غنی شده کاربرد فراوانی دارد انواع آرد سویا است. از دیگر موارد استفاده آرد سویا بخصوص آرد سویا آنزیم غیر فعال خوراک طیور و دام نیز میباشد. دلیل این موضوع نیز نداشتن بار میکروبی و غیر فعال بودن آنزیمهای مضر سویا در این نمونه از آرد سویا است.

سویا

پروتئین گیاهی بافت دار یا(TVP)، همچنین به عنوان پروتئین سویا بافت دار(TSP)، گوشت سویا یا تکه های سویا شناخته می شود.
این محصول از آرد سویای بدست آمده از دانه سویای روغنکشی شده بدست می آید. در روند تولید پروتئین بافت دار سویا دستگاه اکسترود نقش ویژه ای دارد. پخت سویا خوراکی بسیار آسان بوده و به عنوان یک منبع پروتئینی مناسب به عنوان جایگزین گوشت معرفی میشود. در ایران کارخانه های متعددی هستند که در زمینه تولید پروتئین سویا مشغول به فعالیت هستند.

سویا پاتیرا

آیا به دنبال جستجوی مرکز فروش عمده جهت خرید انواع سویا ماکارونی هستید؟ لازم به ذکر است یکی از برند هایی که در زمینه تولید و بسته بندی سویا ماکارونی به خوبی و با قدرت فعالیت مینماید سویا پاتیرا می باشد که توسط این مرکز فروش به صورت سراسری در نمونه های فله و بسته بندی با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عمده سویا عرضه میگردد. این مجموعه بی بهره نمانید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
لوبیا سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
کنجاله سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
سویا آجیلی-سفارشیموجودتماس بگیرید
آرد سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
پروتئین سویا بافت دار-سفارشیموجودتماس بگیرید
سویا سس کنستانتره و ایزوله-سفارشیموجودتماس بگیرید
سویا پروتئین-سفارشیموجودتماس بگیرید
سویا بافت دار-سفارشیموجودتماس بگیرید
پروتئین سویا یا همان سویا بافت دار (Textured soy protein)-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازار سویا ایران با نام شناخته شده سویا بهسوی با ایجاد ساختار های مختلف بر پایه مدیریت زنجیره تامین (SCM) به عنوان تولید کننده و عرضه کننده سویا و مشتقات آن از سال ۱۳۹۴ با مدیریت آقای فواد حفیظی مشغول به فعالیت میباشد. این مجموعه با شعار ” فکری نو ایده ای نوآورانه ” و با عنایت خداوند متعال توانسته جایگاه خوبی در بازار داخلی و بین المللی بدست آورد.

فواد حفیظی

مدیر مجموعه سویا بهسوی

Call Now Buttonتماس بگیرید